Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
***

***
07.09.20 Перелік територіальних виборчіх округів з виборів депутатів Олешківської міської ради

07.09.20 Додаток №2 до постанови №9 Олешківської міської територіальної виборчої комісії

07.09.20 Форма 10 "Відомості про спеціальні рахунки територіальної виборчої комісії для внесення

07.09.20 Постанова №9 "Про утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів"

популярне

В Олешках відзначили День Прапора та День Незалежності УкраїниСаме ці два свята відзначаються щороку наприкінці серпня. Незалежність  держави – споконвічна мрія та найголовніша мета багатьох поколінь українців, які захищали від недругів кожен клаптик рідної землі. Із проголошенням незалежності України саме синьо-жовтому знамену віддали належне й визначили його національним символом козацтва впродовж багатьох століть, тож 28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила державним прапором України синьо-жовтий стяг. Щороку ці свята збирають разом велику кількість справжніх патріотів, вірних синів і дочок України, тож цей рік не став виключенням. 21 серпня на центральній площі Олешок відбувся флешмоб з українськими рушниками і прапорами, на який завітали представники офіційної влади, військові, жителі міста.

23 серпня громадськість зібралась біля Алеї Слави, щоб відзначити День Державного Прапора. Міський голова Дмитро Воронов також завітав на урочистості, привітав всіх зі святом та побажав миру в Україні, міцного здоров'я, багато сил та закликав об'єднувати зусилля заради розбудови сильної, красивої, демократичної та європейської України.

24 серпня, в 29-ту річницю проголошення Незалежності України відбувся урочистий мітинг біля пам’ятного знаку «Тризуб», де з привітальним словом до всіх звернулась заступник міського голови Петриченко Ольга Миколаївна. В рамках заходу присутні поклали квіти до «Тризубу» та до погруддя Т.Г.Шевченка. Юне покоління олешківців також не залишилось осторонь головного святаУкраїни, приготувавши під керівництвом фахівців виконавчого комітету олешківської міської ради чудове креативне відеопривітання, яке не залишило нікого байдужим.

«Шановні друзі! Ми щасливе покоління, адже нарешті маємо СВОЮ державу. Державу, про яку могли лише мріяти попередники, за яку вони проливали кров, помирали з голоду та воювали. Давайте цінувати те що маємо, об'єднувати зусилля і розбудовувати СВОЮ Україну! Вітаю всіх зі святом!» - Дмитро Воронов.Читайте також:
17.09.20 Сьогодні в Україні святкують День рятівника

15.09.20 В Олешках відбулась повторна зустріч з Юрієм Гусєвим

15.09.20 Повідомлення про скликання 66-ої позачергової сесії Олешківської міської ради

14.09.20 'Динамо' Олешки - 'Grand Prix' с.Саги

14.09.20 Концепція Асоціації міст України щодо змін до Конституції України в частині місцевого

11.09.20 Олешки відзначають своє 936-річчя

11.09.20 В Олешках відкриються нові можливості для розвитку особливих дітей

11.09.20 Відбулася виїзна робоча нарада міського голови в с.Козачі Лагері

11.09.20 Повідомлення про скликання 66-ої чергової сесії Олешківської міської ради

10.09.20 Міський голова Дмитро Воронов провів чергову нараду в с.Раденськ щодо формування проекту