Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Долучайтесь до тактичних навчань територіальної оборониПротягом багатьох століть захист рідного краю був священним обов’язком українців. Майже 70 років наша країна жила у мирі та спокої. Нажаль сьогодні існує жорстка потреба в охороні нашої землі. З 2014 року справжні патріоти – військовослужбовці нашої держави відстоюють кожен клаптик землі на Сході. Вони на передовій впевнено дають відсіч ворогу, захищаючи наш з вами спокій. Але і в нас тут, на Півдні, є потреба в охороні територіальної цілісності. На мирній землі треба вчитися обороняти. Сьогодні Україні потрібні навчені цивільні захисники. З метою охорони та оборони важливих державних об’єктів в області, контрдиверсійної діяльності та інших необхідних у разі повномасштабної агресії ворога, заходів на Херсонщині створено бригаду територіальної оборони. Цього року десятиденні навчання з підрозділами територіальної оборони Херсонської області під назвою «Об’єднані зусилля – 2020» пройдуть з 17 по 26 вересня. На превеликий жаль у наш час багато молодих людей ігнорують виконання свого обов’язку, намагаючись уникнути проходження строкової військової служби. Багато є «диванних» патріотів, які тільки вказують як треба  захищати та кому це треба робити. Проте кожен має розуміти, що коли гряне біда, вже пізно буде говорити. Треба буде рішуче діяти. І до цього треба бути готовим. Звертаємось до чоловіків  призивного віку (до 60 років) щодо добровільної участі у тактичних навчаннях. Це не служба в армії. Це гарна нагода для тих, хто був в армії, згадати навички, а для тих, кому не довелося служити, чудовий привід навчитись азам військової справи.

Також звертаємося до керівників установ, лідерів політичних партій та громадських об'єднань, олешківського козацтва з пропозицією усвідомити всю важливість даних навчань та провести роз’яснювальну роботу серед своїх працівників, колег та однодумців, сприяти активній участі громадян у такій потрібній справі. Доведіть це  конкретним ділом.

Всім, хто прийняв  рішення прийняти участь у навчаннях, звертайтесь до районного військового комісаріату – м. Олешки, вул. Першотравнева, буд.87. 

 Читайте також:
23.09.21 Кількість лікарняних зростає

17.09.21 Цьогорічний приріст ПДФО складає понад 588 мільйонів гривень

17.09.21 Про терміни видачі готівкових коштів під звіт

17.09.21 Чи застосовується пільга до нерухомості, яка у виписці з ЄДР зазначена як місце здійснення

17.09.21 У податковій службі Херсонської області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

17.09.21 На Херсонщині викрили схему приховування від оподаткування 48 мільйонів гривень

16.09.21 Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

16.09.21 Міністерство цифрової трансформації України повідомляє! 

16.09.21 На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

14.09.21 Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень