Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


В Олешках відкриються нові можливості для розвитку особливих дітейЗатишне приміщення, світлий, привітний дизайн та зручні сучасні меблі. Все – для розвитку особливої малечі. Саме за таким принципом проходить реконструкція інклюзивного центру, який дуже скоро запрацює в Олешках.  У ньому продумано все для комфорту особливої малечі, адже при плануванні необхідних робіт, кожен нюанс був узгоджений із фахівцями. Дітлахи можуть набути побутових навичок або відпочити. У залі лікувальної фізкультури – шведська стінка та різноманітні тренажери. І, звичайно ж, дуже скоро з малечею тут будуть працювати досвідчені фахівці.  Про вже пройдену більшу частину нелегкого шляху реконструкції центру згадує міський голова Дмитро Воронов: «Коли до міської ради за допомогою звернувся Олешківський центр інклюзивної освіти, то їх прохання здавалось мрією, яку було досить важко здійснити, адже не було ані приміщення, ані коштів на його ремонт та обладнання всім необхідним. Але, ми вже не раз доводили, що немає нічого неможливого, якщо об'єднати зусилля та тягнути воза в одному напрямку. Яскравий приклад тому, міський красень стадіон "Старт". От і тут так вийшло! Спочатку знайшли порозуміння та владнали тривалий конфлікт між місцевою владою та редакцією районної газети. Далі фахівці самого центру, міська і районна ради взялися за велику спільну роботу - почали реалізацію цього проекту, крок за кроком. Потім долучились і деякі сільські ради. Як наслідок, капітально відремонтували покрівлю, встановли сучасні вікна і перейшли до реконструкції всередині (бо там навіть підлоги не було).»  

Дивлячись на світлини інклюзивного центру, бере гордість, що такий заклад буде саме в нашому місті. Адже тепер у наших олешківських особливих діточок точно все буде добре.Читайте також:
08.05.21 В Олешківській громаді відзначили День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у

08.05.21 Привітання Організації ветеранів Олешок з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над

06.05.21 Урядова програма підтримки для фермерських господарств (ФГ) та сімейних фермерських

29.04.21 Увага! До відома. Телефонна "лінія довіри" Управління боротьби з наркозлочинністю в

26.04.21 «Чорнобиль - 35. Зона мужності»

26.04.21 Ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції вшанували в Олешках

23.04.21 Звернення Благодійної організації «Фонд громади ім. Софії  ФАЛЬЦ-ФЕЙН м.Олешки»

23.04.21 УІНП рекомендує. Одинадцять книг і фільмів про Чорнобиль

22.04.21 Президент підписав закон щодо призову на військову службу резервістів у особливий період

19.04.21 Унікальна виставка в Олешківському музеї