Сьогодні в Україні святкують День рятівника

Щорічно, 17 вересня Україна відзначає День рятівника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. Свято борців з вогнем, свято захисників, які приходять на допомогу в будь-якій ситуації. Їхній девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» І він як найкраще відображає нелегкі будні рятувальників. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. Саме сьогодні є відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб. Привітати з їх професіональним святом та побажати міцного здоров'я, душевних і фізичних сил в надлишку, твердості духу, щастя, миру і добра! І, звичайно, якомога менше тривожних виїздів! Нехай ніколи у житті не виникають надзвичайні ситуації, а також негаразди обходять стороною, а щастя просто оселиться у їх затишних будинках!

Олешківський міський голова Дмитро Воронов на своїй сторінці у Фейсбуці привітав олешківських рятівників зі святом: «Вітаю всіх причетних із професійним святом! А саме тих людей, хто ризикуючи власним життям - рятує інших! Ви завжди там де біда, де стихійні негаразди або звичайна недбалість, досить часто із важкими наслідками... Від імені усієї громади нашого міста, щиро дякую за професійне виконання своїх обов'язків, за допомогу населенню та за наш спокій! Кажу без жодного сумніву - Олешківські рятівники найкращі, адже багато разів переконувався особисто, що вони завжди вчасно там, де потрібна допомога. Зі святом!»

Сьогодні в Україні святкують День рятівника