В Олешках з'являться декоративні вказівники із назвами вулиць на перехрестях

Ще навесні  міський голова Дмитро Воронов виніс на вселюдне обговорення ідею щодо встановлення на перехрестях Олешок вказівників із назвами вулиць. Цю ідею активно підтримали олешківці, а місцеві майстри дуже швидко створили їх ескізи. Сказано-зроблено. Почалась активна робота по реалізації цього проекту.  На початку вересня Дмитро Воронов повідомив олешківців про твердий намір щодо встановлення декоративних вказівників із назвами вулиць на основних перехрестях нашого міста, адже на той момент майже всі бюрократичні процедури було завершено. 28 вересня  міський голова поділився світлинами, на яких ми бачимо заготовки майбутніх вказівників, які дуже скоро прикрасять Олешки. Чекати залишилось не довго!