Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

  Теплу бути!  Тепло в домівках під час опалювального сезону – це актуальна проблема не тільки в Олешках, а й на теренах всієї України. Високі тарифи на газ, які поглинають більшу частину бюджету української родини призвели до того, що населення поділилось на два «лагері»: на тих, хто сумлінно сплачує за тепло (користуючись державною підтримкою у вигляді субсидій) та тих, хто має стабільний дохід, проте злісно стабільно не платить за послуги газопостачання. Жителі багатоповерхівок в Олешках поступово один за одним почали переходити на індивідуальне опалення та якось справлятися із цим питанням, проте залишились будинки, які продовжували опалюватись централізовано. Навесні були оприлюднені дані щодо шаленої заборгованості за газопостачання серед населення, що поставило під велике питання обігрів багатоповерхівок-боржників та комунальних установ, яким постачається тепло з одних і тих самих котелень. Міська рада, депутатський корпус міської ради протягом років намагалося підтримувати долю комунального підприємства, яке подавало тепло в оселі. Проте через величезні борги окремих жителів та зміни в законодавстві склалась патова ситуація: нафтогазу не цікаво хто не сплачує за газ, а влада не може гасити борги населення. В таких критичних ситуаціях дуже важливо, щоб містом керувала людина, яка турбується за благополуччя кожного мешканця. Міський голова Дмитро Воронов знайшов вихід із цієї складної ситуації, про що повідомив громадськість у соціальних мережах: «Жителі нашого міста не знають таких технічних тонкощів, але кожної осені в міської ради була одна і та сама проблема - як отримати газ від монополіста НАК "Нафтогаз", якщо населення має величезні борги і не розраховується в повному обсязі за спожите тепло із КП "Олешки-Сервіс"? В свою чергу, підприємство не може разрохуватись із постачальником блакитного палива. Далі штрафи, пеня, блокування рахунків і так кожного року... Так було до мене, так було і за мою каденцію. Потім, як завжди, на білому коні виїзджав Президент або голова Уряду і рятував населення від замерзання у власних оселях, змушуючи НАК "Нафтогаз" відкрити вентиль. Але ж, борги від того не зменшувались, а навпаки лише накопичувались! Сьогодні, ми майже зробили неможливе - звільнили Олешки з цієї кабали. У найближчі день/два приїдуть нові котли і ми зможемо топити як газом (вони залишаються на місці в резерві), так і іншими видами палива. Ще дві котельні передано в оренду компаніям, які вже не перший день працюють на ринку, опалюючи бюджетні установи. Тепер орендарі самі будуть закупляти газ і надавати послуги із опалення споживачам, а місту платитимуть орендну плату за використання майна громади. Переконаний, що ми встигаємо до початку опалювального сезону. Багаторічну проблему Олешок буде вирішено, раз і на завжди. Звісно, що все одно добрим словом ніхто не згадає, бо робота в нас така, бути завжди і у всьому винними, але це важливий крок до енергетичної незалежності рідного міста.»  

  Станом на сьогодні котли вже доставлені в Олешки, розвантажені та чекають свого «зіркового часу», тож можна сказати, що Дмитро Воронов вперше за історію незалежної України «зняв з газової голки» олешківців, тож сьогодні сумнівів немає: теплу в Олешах бути!  Читайте також:
  22.10.20 З Днем села Саги

  22.10.20 Як безпечно проголосувати на виборах: Інфографіка

  22.10.20 В Олешках продовжується реалізація міської територіальної програми «Здоров’я»

  21.10.20 Про продовження фінансування програми сприяння діяльності ОСББ

  21.10.20 В Олешках кожна виборча дільниця буде забезпечена засобами індивідуального захисту та

  20.10.20 Навчальні тренування з евакуації в Олешківському ДНЗ №2

  20.10.20 2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській

  14.10.20 В Олешках відзначили День захисника України та День українського козацтва

  14.10.20 Валерій Бережко. Людина-історія

  13.10.20 День українського козацтва в Олешківському ДНЗ№7

Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
***

***
21.10.20 Звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати, кандидати на

21.10.20 Витяг протокольного рішення з протоколу №18 Про проміжні звіти використання виборчих фондів

21.10.20 Зміни у складі дільничних виборчих комісій

21.10.20 Протокол про передачу виборчих бюлетенів з виборів

21.10.20 Постанова №52 Про зміни в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та

21.10.20 Постанова №50 Про прийняття Олешківською міською територіальною виборчою комісією від

21.10.20 Постанова №48 Про прийняття Олешківською міською територіальною виборчою комісією виборчих

21.10.20 Акти до постанови №48

16.10.20 Зміни у складі дільничних виборчих комісій

популярне

Теплу бути!Тепло в домівках під час опалювального сезону – це актуальна проблема не тільки в Олешках, а й на теренах всієї України. Високі тарифи на газ, які поглинають більшу частину бюджету української родини призвели до того, що населення поділилось на два «лагері»: на тих, хто сумлінно сплачує за тепло (користуючись державною підтримкою у вигляді субсидій) та тих, хто має стабільний дохід, проте злісно стабільно не платить за послуги газопостачання. Жителі багатоповерхівок в Олешках поступово один за одним почали переходити на індивідуальне опалення та якось справлятися із цим питанням, проте залишились будинки, які продовжували опалюватись централізовано. Навесні були оприлюднені дані щодо шаленої заборгованості за газопостачання серед населення, що поставило під велике питання обігрів багатоповерхівок-боржників та комунальних установ, яким постачається тепло з одних і тих самих котелень. Міська рада, депутатський корпус міської ради протягом років намагалося підтримувати долю комунального підприємства, яке подавало тепло в оселі. Проте через величезні борги окремих жителів та зміни в законодавстві склалась патова ситуація: нафтогазу не цікаво хто не сплачує за газ, а влада не може гасити борги населення. В таких критичних ситуаціях дуже важливо, щоб містом керувала людина, яка турбується за благополуччя кожного мешканця. Міський голова Дмитро Воронов знайшов вихід із цієї складної ситуації, про що повідомив громадськість у соціальних мережах: «Жителі нашого міста не знають таких технічних тонкощів, але кожної осені в міської ради була одна і та сама проблема - як отримати газ від монополіста НАК "Нафтогаз", якщо населення має величезні борги і не розраховується в повному обсязі за спожите тепло із КП "Олешки-Сервіс"? В свою чергу, підприємство не може разрохуватись із постачальником блакитного палива. Далі штрафи, пеня, блокування рахунків і так кожного року... Так було до мене, так було і за мою каденцію. Потім, як завжди, на білому коні виїзджав Президент або голова Уряду і рятував населення від замерзання у власних оселях, змушуючи НАК "Нафтогаз" відкрити вентиль. Але ж, борги від того не зменшувались, а навпаки лише накопичувались! Сьогодні, ми майже зробили неможливе - звільнили Олешки з цієї кабали. У найближчі день/два приїдуть нові котли і ми зможемо топити як газом (вони залишаються на місці в резерві), так і іншими видами палива. Ще дві котельні передано в оренду компаніям, які вже не перший день працюють на ринку, опалюючи бюджетні установи. Тепер орендарі самі будуть закупляти газ і надавати послуги із опалення споживачам, а місту платитимуть орендну плату за використання майна громади. Переконаний, що ми встигаємо до початку опалювального сезону. Багаторічну проблему Олешок буде вирішено, раз і на завжди. Звісно, що все одно добрим словом ніхто не згадає, бо робота в нас така, бути завжди і у всьому винними, але це важливий крок до енергетичної незалежності рідного міста.»  

Станом на сьогодні котли вже доставлені в Олешки, розвантажені та чекають свого «зіркового часу», тож можна сказати, що Дмитро Воронов вперше за історію незалежної України «зняв з газової голки» олешківців, тож сьогодні сумнівів немає: теплу в Олешах бути!Читайте також:
22.10.20 З Днем села Саги

22.10.20 Як безпечно проголосувати на виборах: Інфографіка

22.10.20 В Олешках продовжується реалізація міської територіальної програми «Здоров’я»

21.10.20 Про продовження фінансування програми сприяння діяльності ОСББ

21.10.20 В Олешках кожна виборча дільниця буде забезпечена засобами індивідуального захисту та

20.10.20 Навчальні тренування з евакуації в Олешківському ДНЗ №2

20.10.20 2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській

14.10.20 В Олешках відзначили День захисника України та День українського козацтва

14.10.20 Валерій Бережко. Людина-історія

13.10.20 День українського козацтва в Олешківському ДНЗ№7