Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


В Олешках відзначили День захисника України та День українського козацтва14 жовтня дуже особливий день для всіх українців, адже цього дня ми з вами віддаємо данину нескореним, хоробрим синам та донькам України, які віддали життя за мир, суверенну країну та за її світле майбутнє. Олешківці також пишаються своїми земляками, які сьогодні доблесно продовжують велику справу своїх пращурів-козаків, захищаючи нашу державу на Сході. Виконавчий комітет Олешківської міської ради підготував до цих свят цілу низку різноманітних заходів. Так, напередодні, було проведено конкурс дитячих малюнків козацької тематики, які увійшли до Онлайн виставки, а також жителі Олешок із задоволенням взяли участь у «Поетичному відкритому мікрофоні» читаючи вірші про славних козаків. Також була пророблена велика робота по створенню відеороликів з дослідження нашої історичної козацької спадщини. Непересічні зустрічі, унікальні постаті та шокуючи відкриття…  Притримаємо ще трохи цю інтригу, адже дуже скоро кожен охочий зможе побачити все в інтернет мережі.

Заступник Олешківського міського голови Петриченко Ольга Миколаївна вшанувала світлу пам’ять славних захисників країни, мужніх борців за свободу та незалежність України хвилиною мовчання, покладанням квітів на Олешківському  місцевому кладовищі та біля пам’ятного знаку Тризуб.

Не забули цього дня і про олешківців – патріотів рідної землі, відзначивши їх Подяками міського голови.

Ми пишаємось своїми земляками. Ми пам’ятаємо героїчне минуле нашого народу та незламно віримо у світле майбутнє України.

Читайте також:
08.05.21 В Олешківській громаді відзначили День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у

08.05.21 Привітання Організації ветеранів Олешок з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над

06.05.21 Урядова програма підтримки для фермерських господарств (ФГ) та сімейних фермерських

29.04.21 Увага! До відома. Телефонна "лінія довіри" Управління боротьби з наркозлочинністю в

26.04.21 «Чорнобиль - 35. Зона мужності»

26.04.21 Ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції вшанували в Олешках

23.04.21 Звернення Благодійної організації «Фонд громади ім. Софії  ФАЛЬЦ-ФЕЙН м.Олешки»

23.04.21 УІНП рекомендує. Одинадцять книг і фільмів про Чорнобиль

22.04.21 Президент підписав закон щодо призову на військову службу резервістів у особливий період

19.04.21 Унікальна виставка в Олешківському музеї