Запрошуємо до участі в Х Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Організатори
Науково-виробничий журнал «Охорона праці»
Державна служба України з питань праці

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:

• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
  • вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика
 Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка
?         На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.
?         Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

I ЕТАП
? До 15 лютого 2021 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці).
Інформація тут http://dsp.gov.ua/kontakty/saity-rehioniv
? Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

• перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 18 років.

?Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)
? До 15 квітня 2021 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.
? До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА МЕЦЕНАТІВ І СПОНСОРІВ

Підтримайте Конкурс і отримайте
безліч рекламних можливостей:
– рекламу в журналі «Охорона праці»;
– рекламні й експертні пости на сайті журналу, нашій сторінці у фейсбуці, на ресурсах наших партнерів;
– інформування про вас протягом всього конкурсу;
– участь у церемонії нагородження переможців фіналу.

Докладніше про конкурс та ознайомитися з положенням про конкус можете за посиланням http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

Контактні телефони:
(044) 333-73-93 (багатоканальний)
(050) 441-51-37

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!