
Колись війна жила для нас у спогадах дідусів і бабусь, у старих фотографіях, пожовклих листах та розповідях, які з кожним роком ставали дедалі тихішими.
Сьогодні війна живе поруч.
У повідомленнях, на які вже ніхто не відповість. У світлинах, які бережуть як найдорожчий скарб. У порожніх місцях за родинним столом. У містах і селах, які чекають на повернення своїх людей...
22 червня ми згадуємо всіх, чиї життя забрала війна. Різні покоління, різні долі, різні часи. Але незмінним залишається одне - біль втрати і цінність людського життя.
Пам'ять - це не лише про минуле. Це про тих, кого ми продовжуємо любити. Про тих, кого не маємо права забути.
І поки ми пам'ятаємо, вони залишаються поруч.