Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

«Херсонгаз» повідомив Олешківську міськраду про припинення газопостачання«Херсонгаз» повідомив Олешківську міськраду про припинення газопостачання


Акціонерне товариство «Херсонгаз» надіслало лист на адресу виконкому міськради за підписом заступника голови правління В.Голубєва. У документі зазначається: «У зв’язку з відсутністю на інформаційній платформі Оператора ГТС («АТ «Укртрансгаз») в реєстрі жодного з постачальників природного газу точки комерційного обліку Вашого підприємства, оператор повідомляє про необхідність, з дотриманням правил безпеки, самостійно припинити газоспоживання до 07:00 години 8 січня по дитячим садкам, розташованим у м. Олешки». Ідеться про ДНЗ №1, №3, №6, і №7.


При не виконанні вищезазначеної вимоги розподіл природного газу на об’єкти буде припинено в примусовому порядку з 9 години 9 січня.

Нагадаємо, що 1 січня 2021 року втрачають чинність попередні договори на розподіл та постачання природного газу з бюджетними установами, що знаходяться в управлінні виконавчих органів сільських/селищних/міських рад. Лише у Херсонській області понад 300 непобутових споживачів, які не мають укладених договорів на постачання природного газу на 2021 рік з будь-яким постачальником, знаходяться в реєстрі на відключення та мають самостійно припинити його споживання.


Ідеться, в основному, про об’єкти бюджетної сфери, такі як дитячі садочки, лікарні, медичні пункти та котельні, що постачають тепло населенню та закладам бюджетної сфери.


30 грудня відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана. Участь у заході взяв Олешківський міський голова Євген Рищук. Учасники комісії вирішили підготувати звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання про переведення закладів соціально-бюджетної сфери, якими до 1 січня не укладено договори на постачання та розподіл природного газу, до постачальника «Остання надія». А також – стосовно пропозиції не вважати несанкціоновано відібраним спожитий природний газ закладами соціально-бюджетної сфери, якими до 1 січня не укладено договори на постачання та розподіл природного газу.


Андрій Соков, речник міськрадиЧитайте також:
22.07.21 До уваги сільськогосподарських виробників!

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

19.07.21 В Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших за 65 років

19.07.21 ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ — ВАКЦИНУЙСЯ!

17.07.21 Олешківська центральна бібліотека інформує!

16.07.21 Проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

16.07.21 Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

15.07.21 Повідомлення про скликання 14-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

15.07.21 Захисти дітей від шантажу в цифровому просторі