Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

  Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020»  Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020»

          На початку листопада 2020 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України – 2020».

         Мета Конкурсу: підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства, як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

         Завдання Конкурсу: популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

  відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх

  організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які

  реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного

  року; інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

  популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

          Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох

  основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

  Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі

  „Благодійна України – 2020” 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження

  традиційно відбудеться навесні 2021 року.

          Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок

  оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу„Благодійна України”

  www.blagoukraine.org,           

  https://vboabu.org.ua/,

  https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodijnaUkraina

   

  Витяг з Положення

  «Про Національний конкурс «Благодійна Україна»

  Стаття 7. Номінації Конкурсу.

  Основні колективні номінації конкурсу «Благодійна Україна»:

  1)Благодійність великого бізнесу – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки великого бізнесу згідно чинного законодавства України.

  2) Благодійність середнього та малого бізнесу – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки середнього та малого бізнесу згідно чинного законодавства України.

  3) Корпоративна благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності колективів юридичних осіб приватного права, установ та організацій, в тому числі публічного права.

  4) Колективне волонтерство – у номінації розглядаються заявки щодо волонтерської діяльності юридичних осіб приватного права, установ та організацій, в тому числі публічного права, з залученням своїх працівників або волонтерів, а також заявки неформалізованих громадських або волонтерських спільнот.

  5) Всеукраїнська благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійних організацій в загальнодержавному масштабі.

  6) Регіональна благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійних організацій виключно на території не більш, ніж трьох областей (включаючи місто Київ).

  7) Місцева благодійність – діяльність благодійних, неурядових чи волонтерських організацій, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території невеликих населених пунктів (за виключенням міста Києва та міст обласного значення).

  8) Благодійність в охороні здоров’я – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері охорони здоров’я.

  9) Благодійність в освіті та науці – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері освіти, науки та наукових досліджень.

  10) Благодійність в культурі та мистецтві – у номінації розглядаються.

  заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері культури та мистецтва, охорони культурної спадщини.

  11) Благодійність в соціальній сфері – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері соціального захисту, соціального забезпечення, соціальних послуг і подолання бідності, опіки і піклування.

  12) Благодійність в сфері екології та охорони довкілля – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері охорони довкілля та екології.

  13) Благодійність в захисті України – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері допомоги бійцям, сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності країни, захисту населення у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного стану.

  14) Благодійність неурядового сектору – у номінації розглядаються конкурсні заявки щодо благодійної діяльності неурядових організацій (окрім дитячих та молодіжних), зареєстрованих згідно чинного законодавства, та неформалізованих спільнот громадян.

  15) «Добро починається з тебе» – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та/або суспільно важливих ініціатив формалізованих або неформальних дитячих та/або шкільних організацій (спільнот).

  16) «Молодіжні благодійні ініціативи» - у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та/або суспільно важливих ініціатив формалізованих або неформальних молодіжних та студентських організацій (спільнот).

  17) Благодійна акція року – у номінації розглядаються заявки щодо акцій (проектів, програм тощо) проведених та завершених протягом року і спрямованих на підтримку окремих груп суспільства, які передбачають виокремлений збір та цільове використання благодійних коштів.

  18) «Платформа добра» – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійних організацій (фондів), інших формалізованих або неформалізованих структур, які займаються збором коштів (або створюють відповідні організаційно-технологічні передумови) для реалізації благодійних проектів (акцій), однак не реалізовують ці проекти самостійно.

  19) «Інновації в благодійності» – у номінації розглядаються заявки щодо відзначення благодійних фондів, громадських організацій, які при пошуку та використанні ресурсів залучають оригінальні інноваційні інструменти та

  механізми.

  Індивідуальні номінації конкурсу «Благодійна Україна»:

  1) Благодійник року – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб – громадян України, осіб без громадянства, громадян інших країн, які надавали і мобілізовували фінансові та нефінансові пожертви.

  2) Волонтер року – у номінації розглядаються заявки щодо індивідуальної волонтерської діяльності фізичних осіб.

  3) Менеджер року у сфері доброчинності – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності менеджерів благодійних організацій та фондів (керівники, управлінці відділами – PR, HR, фандрайзінг тощо), які протягом року найефективніше здійснювали управлінські функції в неприбутковій сфері (на цю номінацію заповнюється окрема заявка).

  Спеціальні номінації конкурсу «Благодійна Україна»:

  1)Народний благодійник – спеціальна номінація Національного конкурсу «Благодійна Україна», унікальність якої у тому, що і висунення кандидатури, і оцінювання благодійників чи волонтерів делегується громадянами України. Народним благодійником може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю в Україні. Визначення переможця відбувається шляхом онлайн-голосування громадянами України. Особа чи організація, яка вже отримала відзнаку «Народний благодійник» більше не може подаватися у цю номінацію, її заявка не розглядатиметься.

  2) Медіа і благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності ЗМІ у висвітленні та популяризації позитивних дії та результатів, реальних змін під час благодійної та волонтерської діяльності благодійних чи волонтерських організацій чи окремих осіб та заявки щодо власної благодійної та волонтерської діяльності ЗМІ та мас-медіа, благодійних фондів утворених при медіа, благодійних чи волонтерських проектів реалізованими медіа чи медійниками.

  3) Допомога з-закордону – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та допомозі Україні благодійних організацій (фондів), інших формалізованих або неформалізованих структур, окремих фізичних осіб, які перебувають та зареєстровані за кордоном.

  Переможці Конкурсу визначаються в окремих номінаціях колегіальним рішенням Національної експертної ради за винятком номінації «Народний благодійник». У номінації «Народний благодійник» переможець визначається за процедурою, передбаченою Положенням про цю номінацію, затвердженим Оргкомітетом.

  Завантажити: dokument-62839_0_1-20-id3661017.doc
  Переглянути: dokument-62839_0_1-20-id3661017.doc  Читайте також:
  02.03.21 Молодь за краще майбутнє!

  01.03.21 Профілактика гострих професійних захворювань - вимога часу

  26.02.21 «Ні, я жива, я буду вічно жити...»

  26.02.21 В Олешках відбулося засідання сесії міськради

  26.02.21 ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

  26.02.21 КРИМ. ОКУПАЦІЯ. ПРАВО НА СПРОТИВ

  24.02.21 До уваги громадян - власників земельних паїв!

  24.02.21 Засідання виконавчого комітету міськради відбулося в Олешках

  23.02.21 Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

  23.02.21 До уваги учасників бойових дій!

Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020»Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020»

        На початку листопада 2020 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України – 2020».

       Мета Конкурсу: підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства, як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

       Завдання Конкурсу: популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх

організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які

реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного

року; інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

        Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох

основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі

„Благодійна України – 2020” 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження

традиційно відбудеться навесні 2021 року.

        Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок

оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу„Благодійна України”

www.blagoukraine.org,           

https://vboabu.org.ua/,

https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodijnaUkraina

 

Витяг з Положення

«Про Національний конкурс «Благодійна Україна»

Стаття 7. Номінації Конкурсу.

Основні колективні номінації конкурсу «Благодійна Україна»:

1)Благодійність великого бізнесу – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки великого бізнесу згідно чинного законодавства України.

2) Благодійність середнього та малого бізнесу – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки середнього та малого бізнесу згідно чинного законодавства України.

3) Корпоративна благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності колективів юридичних осіб приватного права, установ та організацій, в тому числі публічного права.

4) Колективне волонтерство – у номінації розглядаються заявки щодо волонтерської діяльності юридичних осіб приватного права, установ та організацій, в тому числі публічного права, з залученням своїх працівників або волонтерів, а також заявки неформалізованих громадських або волонтерських спільнот.

5) Всеукраїнська благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійних організацій в загальнодержавному масштабі.

6) Регіональна благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійних організацій виключно на території не більш, ніж трьох областей (включаючи місто Київ).

7) Місцева благодійність – діяльність благодійних, неурядових чи волонтерських організацій, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території невеликих населених пунктів (за виключенням міста Києва та міст обласного значення).

8) Благодійність в охороні здоров’я – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері охорони здоров’я.

9) Благодійність в освіті та науці – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері освіти, науки та наукових досліджень.

10) Благодійність в культурі та мистецтві – у номінації розглядаються.

заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері культури та мистецтва, охорони культурної спадщини.

11) Благодійність в соціальній сфері – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері соціального захисту, соціального забезпечення, соціальних послуг і подолання бідності, опіки і піклування.

12) Благодійність в сфері екології та охорони довкілля – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері охорони довкілля та екології.

13) Благодійність в захисті України – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері допомоги бійцям, сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності країни, захисту населення у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного стану.

14) Благодійність неурядового сектору – у номінації розглядаються конкурсні заявки щодо благодійної діяльності неурядових організацій (окрім дитячих та молодіжних), зареєстрованих згідно чинного законодавства, та неформалізованих спільнот громадян.

15) «Добро починається з тебе» – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та/або суспільно важливих ініціатив формалізованих або неформальних дитячих та/або шкільних організацій (спільнот).

16) «Молодіжні благодійні ініціативи» - у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та/або суспільно важливих ініціатив формалізованих або неформальних молодіжних та студентських організацій (спільнот).

17) Благодійна акція року – у номінації розглядаються заявки щодо акцій (проектів, програм тощо) проведених та завершених протягом року і спрямованих на підтримку окремих груп суспільства, які передбачають виокремлений збір та цільове використання благодійних коштів.

18) «Платформа добра» – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійних організацій (фондів), інших формалізованих або неформалізованих структур, які займаються збором коштів (або створюють відповідні організаційно-технологічні передумови) для реалізації благодійних проектів (акцій), однак не реалізовують ці проекти самостійно.

19) «Інновації в благодійності» – у номінації розглядаються заявки щодо відзначення благодійних фондів, громадських організацій, які при пошуку та використанні ресурсів залучають оригінальні інноваційні інструменти та

механізми.

Індивідуальні номінації конкурсу «Благодійна Україна»:

1) Благодійник року – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб – громадян України, осіб без громадянства, громадян інших країн, які надавали і мобілізовували фінансові та нефінансові пожертви.

2) Волонтер року – у номінації розглядаються заявки щодо індивідуальної волонтерської діяльності фізичних осіб.

3) Менеджер року у сфері доброчинності – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності менеджерів благодійних організацій та фондів (керівники, управлінці відділами – PR, HR, фандрайзінг тощо), які протягом року найефективніше здійснювали управлінські функції в неприбутковій сфері (на цю номінацію заповнюється окрема заявка).

Спеціальні номінації конкурсу «Благодійна Україна»:

1)Народний благодійник – спеціальна номінація Національного конкурсу «Благодійна Україна», унікальність якої у тому, що і висунення кандидатури, і оцінювання благодійників чи волонтерів делегується громадянами України. Народним благодійником може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю в Україні. Визначення переможця відбувається шляхом онлайн-голосування громадянами України. Особа чи організація, яка вже отримала відзнаку «Народний благодійник» більше не може подаватися у цю номінацію, її заявка не розглядатиметься.

2) Медіа і благодійність – у номінації розглядаються заявки щодо діяльності ЗМІ у висвітленні та популяризації позитивних дії та результатів, реальних змін під час благодійної та волонтерської діяльності благодійних чи волонтерських організацій чи окремих осіб та заявки щодо власної благодійної та волонтерської діяльності ЗМІ та мас-медіа, благодійних фондів утворених при медіа, благодійних чи волонтерських проектів реалізованими медіа чи медійниками.

3) Допомога з-закордону – у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та допомозі Україні благодійних організацій (фондів), інших формалізованих або неформалізованих структур, окремих фізичних осіб, які перебувають та зареєстровані за кордоном.

Переможці Конкурсу визначаються в окремих номінаціях колегіальним рішенням Національної експертної ради за винятком номінації «Народний благодійник». У номінації «Народний благодійник» переможець визначається за процедурою, передбаченою Положенням про цю номінацію, затвердженим Оргкомітетом.

Завантажити: dokument-62839_0_1-20-id3661017.doc
Переглянути: dokument-62839_0_1-20-id3661017.docЧитайте також:
02.03.21 Молодь за краще майбутнє!

01.03.21 Профілактика гострих професійних захворювань - вимога часу

26.02.21 «Ні, я жива, я буду вічно жити...»

26.02.21 В Олешках відбулося засідання сесії міськради

26.02.21 ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

26.02.21 КРИМ. ОКУПАЦІЯ. ПРАВО НА СПРОТИВ

24.02.21 До уваги громадян - власників земельних паїв!

24.02.21 Засідання виконавчого комітету міськради відбулося в Олешках

23.02.21 Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

23.02.21 До уваги учасників бойових дій!