Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Працівники культури Олешшя звернуться до Херсонської райрадиПрацівники культури Олешшя звернуться до Херсонської райради


Зустріч з трудовим колективом Олешківського районного центру культури та дозвілля провів міський голова Євген Рищук.


Працівники закладу, засновником якого є Херсонська районна рада, з 1 січня поточного року не отримують заробітну плату. Крім цього, з дня на день надавачі послуг внаслідок заборгованості перестануть здійснювати постачання енергоносіїв до будівлі ЦКД. Людей хвилювала проблема виплати коштів і подальша доля закладу.


За словами очільника громади, рішення щодо ліквідації або реорганізації установи, згідно з законодавством, здатен прийняти винятково орган-засновник юридичної особи. У даному випадку – це Херсонська районна рада.


На утримання центру необхідно майже 1 мільйон гривень щомісяця. У разі, якщо райрада, на рахунках якої налічується не менш ніж 8,8 млн грн. з податків олешківців, прийме рішення про передачу субвенції на виплату зарплати культпрацівникам і ліквідацію юрособи, мерія візьме на баланс майно ЦКД і прийме на себе відповідні зобов’язання.


Стосовно подальшого працевлаштування спеціалістів Євген Рищук повідомив, що на початку року сесія міськради створила Олешківський центр культури та дозвілля міської ради. Певна частина культпрацівників може бути влаштована у новому закладі.


Наприкінці зустрічі представники ЦКД повідомили, що мають намір звернутися до Херсонської районної ради з колективним листом щодо вирішення ситуації із фінансовою заборгованістю.

 

Андрій Соков, речник міськрадиЧитайте також:
02.03.21 Молодь за краще майбутнє!

01.03.21 Профілактика гострих професійних захворювань - вимога часу

26.02.21 «Ні, я жива, я буду вічно жити...»

26.02.21 В Олешках відбулося засідання сесії міськради

26.02.21 ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

26.02.21 КРИМ. ОКУПАЦІЯ. ПРАВО НА СПРОТИВ

24.02.21 До уваги громадян - власників земельних паїв!

24.02.21 Засідання виконавчого комітету міськради відбулося в Олешках

23.02.21 Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

23.02.21 До уваги учасників бойових дій!