Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Керівництво Олешківської громади суворо контролюватиме якість дитячого харчуванняКерівництво Олешківської громади суворо контролюватиме якість дитячого харчування


Міськрада суворо контролюватиме якість харчових продуктів, які підрядники постачатимуть для місцевих шкіл та дитячих садочків. Таку принципову позицію озвучив очільник громади Євген Рищук під час наради з в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Михайлом Опанащенком та представниками профільних відомств. Засідання відбулося сьогодні, 10 лютого, у кабінеті міського голови.


За словами Євгена Рищука, буде здійснюватися щоденний моніторинг страв їдалень із залученням спеціалістів з лабораторних досліджень на предмет вмісту нітратів, пальмової олії тощо. «Виконком неодмінно направить необхідні кошти на ці заходи, адже ми зацікавлені все зробити правильно задля збереження здоров’я маленьких олешківців», – підкреслив він.Відомо також, що міськрада опрацює питання якості питної води у сільській місцевості. Її також планують досліджувати щомісяця – так, як це сьогодні робиться міськими комунальниками. У свою чергу, Михайло Опанащенко висловив готовність у межах повноважень сприяти реалізації ініціатив Олешківської міськради.


У майбутньому, згідно з позицією керівництва громади, наявність у постачальників товару договорів з лабораторіями щодо перевірки якості продуктів має стати обов’язковим критерієм для потенційної співпраці.

 

Андрій Соков, речник міськрадиЧитайте також:
02.03.21 Молодь за краще майбутнє!

01.03.21 Профілактика гострих професійних захворювань - вимога часу

26.02.21 «Ні, я жива, я буду вічно жити...»

26.02.21 В Олешках відбулося засідання сесії міськради

26.02.21 ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

26.02.21 КРИМ. ОКУПАЦІЯ. ПРАВО НА СПРОТИВ

24.02.21 До уваги громадян - власників земельних паїв!

24.02.21 Засідання виконавчого комітету міськради відбулося в Олешках

23.02.21 Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

23.02.21 До уваги учасників бойових дій!