Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Солдат війни не обирає    15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.

    Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тієї «чужої» війни, встановлюючи нові і нові факти, істина залишається одна – пам'ять про Афганістан завжди житиме у наших серцях.

    Сьогодні про афганську війну пишуть книги, створюють фільми, учасникам тих важких жахливих подій присвячують поезії, пісні, поеми.

    У ці дні, коли продовжуються бої на Сході, воїни – інтернаціоналісти  знову захищають нашу Батьківщину.

    Працівники  Центральної  книгозбірні, бібліотек міської ради та сільських бібліотек Олешківської ОТГ  також приєдналися до  відзначення  пам'ятної дати виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.

    У бібліотеках пройшли  уроки-мужності, меморіальні години, зустрічі з воїнами - «Афганцями». До дня вшанування воїнів - інтернаціоналістів  організовано книжкові виставки, інформаційні стенди, пам'ятні полички.

    Під час заходів працівники знайомили користувачів з подіями тих років, з героїзмом солдат, які з честю віддавали свій воїнський обов’язок в тій жорстокій афганській війні. Вони цієї війни не обирали, але з гідністю виконали покладені завдання.Бібліотека Олешківської міської радиЧитайте також:
02.03.21 Молодь за краще майбутнє!

01.03.21 Профілактика гострих професійних захворювань - вимога часу

26.02.21 «Ні, я жива, я буду вічно жити...»

26.02.21 В Олешках відбулося засідання сесії міськради

26.02.21 ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

26.02.21 КРИМ. ОКУПАЦІЯ. ПРАВО НА СПРОТИВ

24.02.21 До уваги громадян - власників земельних паїв!

24.02.21 Засідання виконавчого комітету міськради відбулося в Олешках

23.02.21 Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

23.02.21 До уваги учасників бойових дій!