Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Реєстрація програмного РРО - це легко, зручно та безкоштовно!Реєстрація програмного РРО - це легко, зручно та безкоштовно!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що суб’єкт господарювання, який бажає зареєструвати програмний РРО (далі – ПРРО), має перебувати на обліку в контролюючому органі. Також обліковується господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО. Відомості про таку господарську одиницю суб’єкт господарювання подає за основним місцем обліку до контролюючого органу відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України. 

Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП може бути надано до ДПІ в електронному або паперовому вигляді.

Для початку роботи з ПРРО необхідно, перш за все, отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Детальніше про отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО, можна ознайомитися на вебпорталі ДПС за посиланням: https://acskidd.gov.ua/etrusted-services.

Наступний крок реєстрації ПРРО - встановлення програмного забезпечення на будь-який зручний пристрій, який є в наявності - комп’ютер, смартфон або планшет, який має підключення до мережі Internet.

Завантажити програмне забезпечення можна на вебпорталі ДПС за посиланням:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію ПРРО за формою №1-ПРРО (J/F 1316602), що подається у електронній формі. 

Інструкція щодо заповнення та подання заяви про реєстрацію ПРРО через Електронний кабінет розміщена за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/formi-prro/instruktsii-schodo-zapovnennya-form/

Після внесення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

З детальною процедурою реєстрації ПРРО можна ознайомитися у відеоуроці, розміщеному на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/6842.html.

Головне управління  ДПC у Херсонській області,

Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

73022, м. Херсон, пр. Ушакова, 75Читайте також:
02.03.21 Молодь за краще майбутнє!

01.03.21 Профілактика гострих професійних захворювань - вимога часу

26.02.21 «Ні, я жива, я буду вічно жити...»

26.02.21 В Олешках відбулося засідання сесії міськради

26.02.21 ТИ СЕБЕ УКРАЇНКОЮ ЗВАЛА

26.02.21 КРИМ. ОКУПАЦІЯ. ПРАВО НА СПРОТИВ

24.02.21 До уваги громадян - власників земельних паїв!

24.02.21 Засідання виконавчого комітету міськради відбулося в Олешках

23.02.21 Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

23.02.21 До уваги учасників бойових дій!