Перший крок до створення нового лісу на території громади зроблено

Обстеження лісових ділянок, пошкоджених пожежею, на території Раденського лісництва провела комісія у складі працівників Державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство», співробітників виконкому Олешківської міської ради та представників депутатського корпусу міськради. Члени комісії спільно вирішили за доцільне призначити насадження до суцільної санітарної рубки. Вона буде проведена згідно з чинним законодавством, а саме: нормативними актами щодо утримання лісів у належному санітарному стані.

Наступним кроком стане створення на цій території нових лісів.

Нагадаємо, навесні 2018 року на Херсонщині на території Раденського лісництва Олешківського лісомисливського господарства сталася лісова пожежа. Орієнтовно вона знищила 580 гектарів лісу, з них 265 гектарів – верхового.