Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

«Ні, я жива, я буду вічно жити...»     25 лютого 2021-го виповнилося 150 років з дня народження Лесі Українки — видатної української письменниці, поетеси та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури, вплив якої на українську культуру і літературу важко переоцінити.

     Напередодні, структурними підрозділами Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Олешківської міської ради була проведена ціла низка заходів щодо відзначення святкування 150-річчя від Дня народження «Поетичної квітки України» - Лесі Українки.

     В філії «Костогризівський СБК» була організована година спілкування з використанням комп’ютерної презентації «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає» під час якої відбулися читання поезії, прослуховування романсів, інсценізація уривку з «Лісової пісні», яке  зачарувало присутніх палкими словами Лесі про свою безмежну любов до України.

     З нагоди цієї події, працівниками філії «Козачелагерського сільського Будинку культури»,- організовано інформаційну годину, з переглядом відеоматеріалу    з піснями Лесі Українки «Крізь біль розлуки і радісті стріч». На заході присутні учасники народного аматорського ансамблю народної пісні «Зорецвіт». Учасники були ознайомлені з біографією Лесі Українки, її патріотичними та ліричними творами. По закінчені заходу кожен учасник долучився до читання в голос твору Лесі Українки «Contra spem spero! ( Без надії сподіваюсь!). У філії «Піщанівський сільський клуб» відбувся літературний вечір "Жінка-народжена Україною".

     У філії «Сагівський сільський будинок культури» організований літературний онлайн-марафон декламування віршів і творів геніальної української поетеси "Стояла я і слухала весну" , також до онлайн-привітань приєдналася філія «Раденський СБК», яка підготувала відеоряд з хореографічної композиції  " Лісова пісня" за участі вихованців дитячої студії сучасного танцю «Ритм.Музика». Філією «Підстепненський СБК» була створила і організувала літературно-тематична виставка «Поетична мова – це найприродніша мова».

     Головним лейтмотивом Лесі Українки була віра про щасливу долю Батьківщини, тому ми бажаємо нашим відвідувачам лише віри у краще майбутнє і пам’ятати про те, що неоціненний вклад Лесі неодмінно принесе свої плоди. Митці ніколи не полишають нас , нам тільки залишається їх пізнавати…
Читайте також:
13.04.21 Правила застосування пестицидів і агрохімікатів сільгоспвиробниками.

13.04.21 Комісія погодила персональний склад спостережної ради Олешківської лікарні

12.04.21 ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ ЗАПУСТИЛА ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ПРО СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ

09.04.21 Про скликання 11-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

09.04.21 Увага! Запроваджені додаткові обмежувальні заходи!

07.04.21 Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє

05.04.21 Євген Рищук провів засідання виконкому та нараду зі старостами

02.04.21    Соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм – одне з пріоритетних

29.03.21 Районна комісія ТЕБ та НС прийняла низку рекомендацій

29.03.21 Депутати Олешківської міськради звернулися до колег з Херсонського району