Унікальна виставка в Олешківському музеї

У КЗ"Олешківський краєзнавчий музей" Олешківської міської ради відбулась презентація міжобласної (історичної) пересувної філателістичної виставки, присвяченої 100-річчю української революції 1917-1921 рр. та 160-річчю від дня смерті та перепоховання Тараса Шевченка. Презентував виставку Канівець Олександр Володимирович – відомий філателіст, член Київського товариства Асоціації філателістів України, громадський діяч, член Асоціації випускників юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, представник Черкаського земляцтва «Шевченків край» м. Києва. На виставці була представлена посмертна маска Кобзаря та філателістична колекція, яка складається з марок 1917-1923 рр., що є неоціненним внеском у вивчення історії та культури України. Працівники музею також доповнили виставку своїми експонатами-портретами Кобзаря ручної роботи місцевих майстрів. Захід було проведено на території музею з дотриманням всіх карантинних вимог та за участю обмеженої кількості осіб.