Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешківській громаді відзначили День пам'яті та примиренняВ Олешківській громаді відзначили День пам'яті та примирення


День пам'яті та примирення відзначили в усіх населених пунктах Олешківської територіальної громади.У парку Слави в Олешках на урочистий мітинг зібралися керівники міськради, представники громадськості і учасник тих страшних подій 1939 – 1945 років ветеран Іван Харкавий.Кривавою стрічкою, що пролягла через кожну долю і кожне серце, назвала Другу світову війну перший заступник міського голови Тетяна Гасаненко під час виступу перед присутніми. Від свого імені та від імені міського голови Євгена Рищука посадовиця закликала вічно пам’ятати про мільйони українців, яких забрали згадані кровопролиття.У свою чергу, очільниця міської ветеранської організації Тамара Федоренко назвала Олешки (Цюрупинськ) справжнім містом бойової слави. Адже, за її словами, понад дві з половиною тисячі місцевих жителів під час війни пішли воювати на фронт, півтори тисячі з яких не повернулося.


Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам'ятного меморіалу.Важливою складовою пошани до дідів-визволителів є у цей день і збереження традицій. Так, уже котрий рік поспіль члени ветеранської організації разом з представниками влади здійснили пам’ятний об’їзд місць бойової слави.Усі заходи відбулися з дотриманням карантинних вимог.Читайте також:
23.09.21 Кількість лікарняних зростає

17.09.21 Цьогорічний приріст ПДФО складає понад 588 мільйонів гривень

17.09.21 Про терміни видачі готівкових коштів під звіт

17.09.21 Чи застосовується пільга до нерухомості, яка у виписці з ЄДР зазначена як місце здійснення

17.09.21 У податковій службі Херсонської області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

17.09.21 На Херсонщині викрили схему приховування від оподаткування 48 мільйонів гривень

16.09.21 Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

16.09.21 Міністерство цифрової трансформації України повідомляє! 

16.09.21 На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

14.09.21 Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень