Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Звітний концерт учнівського та  викладацького колективу Олешківської  дитячої музичної  школи  Як відомо, все в житті змінюється. Але незмінною лишається традиція проводити наприкінці навчального року звітний концерт учнівського та  викладацького колективу Олешківської  дитячої музичної  школи.

Музика не  знає меж. І підтвердженням тому став формат концерту, який відбувся  просто неба в центрі міста біля пам’ятника Т.Г.Шевченка. В цей день площа була наповнена музикою. І, навіть, погода посміхнулася яскравим сонечком. Теплою була і атмосфера концерту. Слова привітання висловили міський голова Євген Рищук  та перший заступник голови Олешківської районної державної адміністрації Валентина Свістухіна.

Звітний концерт – це результат роботи за навчальний рік .  Учні школи постійно беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях  районного, обласного, всеукраїнського і міжнародного рівня. І не тільки беруть участь, а і перемагають!!!

Цей рік, не дивлячись на карантинні обмеження, став вдалим для солістів та колективів. В скарбничку школи додалися 54 диплома:

  1 диплом  - Гран –прі; 11 дипломів I ступеня; 13 дипломів  II ступеня;    

  15 дипломів  III ступеня; 6 дипломів IV ступеня та 8 дипломів учасника.  Колективи, що охоплюють більше 200 дітей, солісти  і діти -ведучі виступали  на «сцені». Не було байдужих і серед слухачів, які бурхливими оплесками зустрічали і проводжали кожен виступ. Високу оцінку заходу дала начальник  управління освіти  у справах сім’ї, молоді та спорту Олешківської міської ради Людмила Миколаївна Назаренко: «Щира подяка колегам із музичної школи! Концертний звіт дуже сподобався, адже жива музика на фоні живої природи - гарне втілення музично- педагогічної ідеї. Дякую ведучим  заходу за щиру тональність, де перепліталися повага до колективу, гордість за вихованців, інтелегентність і звучання рідної української мови … на площі було чимало батьків, які щедро дякували за виступи оплесками...наше місто оживає нарешті, хоча весна видалася холодною....»

  Концерт відбувся, але музика, як і ріка, продовжує свою течею. Незабаром

відбудуться «камерні» виступи кожного класу для батьків.

  А першого вересня з вікон школи знову будуть лунати звуки музики, які зазвучать новим ЗВІТНИМ КОНЦЕРТОМ!!!

Читайте також:
24.06.21 Виконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс

22.06.21 НАСИЧЕНИЙ ЧЕРВЕНЬ В ОЛЕШКІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ КНИГОЗБІНІ!

22.06.21    Праця робітників повинна бути соціально-захищеною

22.06.21 Про реалізацію в області державної підтримки галузі тваринництва

18.06.21 ЧИМ ЖИВУТЬ БІБЛІОТЕКИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

18.06.21 МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ шодо організації документального оформлення фактів  пошкодження

11.06.21  Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

10.06.21 Олешківська громада гуртується благодійністю

09.06.21 Повідомлення про скликання 13-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

07.06.21 ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ