Служба у справах дітей провела низку заходів до Дня захисту дітей

В перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей. Так, це День дитинства: такого далекого і близького водночас. Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей – це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

З нагоди відзначення цього свята службою у справах дітей міської ради проведено ряд заходів присвячених цьому святу.Тож нехай діти зростають на благо України щасливими та впевненими. Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям. І найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.

Начальник служби усправах дітей міської ради Тетяна ЛУШНІКОВА