Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

ЧИМ ЖИВУТЬ БІБЛІОТЕКИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!Роль сучасних бібліотек  зростає. Сьогодні це комунікативні та дозвіллеві  центри громади. Бібліотеки пропонують доступ до інформаційних ресурсів та є майданчиками для спілкування, розвитку, відпочинку.

Яскраве свідчення цьому – плідна робота бібліотек Олешківської громади. Перший літній місяць  рясніє цікавими та пізнавальними заходами.


Наприклад, у Козачелагерській сільській бібліотеці проведено літературне досьє «Василь Шкляр: український письменник, лауреат Шевченківської премії (2011р.)» . Провідний бібліотекар  Лариса Гадючко  ознайомила  присутніх з життєвим та творчим шляхом письменника та провела  обговорення  книги «Залишенець».ЧИМ ЖИВУТЬ БІБЛІОТЕКИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Теплою та щедрою на спогади вийшла зустріч напередодні випускного вечора  з  учнями  9-А класу, які  завітали до Козачелагерської сільської книгозбірні на екскурс-спогад «З бібліотекою в серці».
Змістовне дозвілля для дітей організували працівники бібліотеки та будинку культури села Підстепне. Веселі ігри, майстер-класи, ласощі підняли настрій усім присутнім на святі і зарядили позитивом на все літо!
Нематеріальні блага, це те,  що не купиш ні за які гроші. Олешківська міська бібліотека №2 отримала безцінний подарунок місцевого художника Валерія Бережка - картину «Козаки Олешківської Січі», від читача  та давнього друга бібліотеки Залуцького  Івана Григоровича. Іван Григорович розповів багато цікавого про свого друга, козака, отамана Олешківського куріня українського козацтва Валерія Михайловича, про історію написання цієї картини.
17 червня спільнотою відзначався  Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

Олешківська міська бібліотека №3 разом з фахівцями національного парку "Олешківські піски" провела спільний захід для семикласників «Вирощуємо майбутнє разом!»,  на завершення якого усі учасники долучились до висадження рослин біля будівлі бібліотеки. Були висаджені юкки,  папороті, ялинка, жимолость, барвінок.Зберегти рідну землю для майбутніх поколінь, передати її у спадок нащадкам квітучою і багатою – наш святий обов’язок!


Читайте також:
22.07.21 До уваги сільськогосподарських виробників!

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

19.07.21 В Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших за 65 років

19.07.21 ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ — ВАКЦИНУЙСЯ!

17.07.21 Олешківська центральна бібліотека інформує!

16.07.21 Проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

16.07.21 Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

15.07.21 Повідомлення про скликання 14-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

15.07.21 Захисти дітей від шантажу в цифровому просторі