Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Зустріч з херсонською письменницею Оксаною ЗененкоДо 30-річчя Незалежності України. Вивчаємо історію держави, знайомимось з письменниками, читаємо українське!


    У гості до читачів Олешківської міської бібліотеки №3 ім. К. Г. Кудієвського завітала чарівна жінка, херсонська письменниця Оксана Зененко із презентацією своїх видань " Останній лицар гетьмана" та "Таємна місія гетьмана".


Зустріч з херсонською письменницею Оксаною Зененко


Учасників заходу заворожила прекрасна мова гості, закоханість і обізнаність пані Оксани в історичних лабіринтах багатогранної історії часів Гетьманщини. Виявляється, любов Оксани до історії України зародилась у родині батьків. Корінна херсонка у батьківській родині мала можливість  занурюватися в історію, у батькові знаходила цікавого співрозмовника, який наставляв її на цікаве читання! В школі, згодом- в університеті були гарні педагоги, які навчили працювати з першоджерелами. Саме вони стали основою історичних романів.

    Письменниця виявляла цікаві факти і хотіла ділитися ними з вдумливим читачем.  Аудиторія сьогодні була напрочуд зацікавлена, жваво долучилася до обговорення.

    Серед присутніх були люди, життя яких пов'язане з книгою - Анатолій Шкарін, Афанасій Дерменджи, Іван Реуцький та місцевий краєзнавець Олександр Лемешинський. Окрасою заходу була в першу чергу пані Оксана, а заспів в занурення до історії України зробили наші гості Олена Частухіна та Максим Зарічний ( уклінно дякуємо матусі)  з Підстепенського сільського будинку культури.

    Наш захід, сподіваємось, надихнув читачів до історичного читання. Учасники із задоволенням придбали книги пані Оксани Зененко і отримали на згадку автографи. Кому не вистачило, можуть звернутись до авторки у Фейсбуці.

    Оксана Зіненко у січні цього року отримала медаль Олександра Довженка за свою книгу "Останній лицар гетьмана".


Приємного читання!Читайте також:
13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету

08.10.21 Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської

08.10.21 ІНСТРУКЦІЯ щодо забезпечення боротьби зі знешкодження мишоподібних гризунів на території

07.10.21 Оголошення про скликання XIX позачергової сесії Олешківської міської ради

07.10.21 Навчання з написання грантових проєктів відбулося в Олешківській громаді.

07.10.21 Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в