Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


  Уперше в Олешках працювала координаційна рада у справах дітей  Уперше в Олешках працювала координаційна рада у справах дітей


  Три нагальні питання розглянуті під час першого засідання координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті міської ради. Захід відбувся сьогодні у залі селекторного зв’язку під головуванням першого заступника міського голови Тетяни Гасаненко.  Перший пункт порядку денного не випадково був винесений для опрацювання присутніми на самому початку наради, адже він перебуває на особистому контролі очільника громади Євгена Рищука. Ідеться про дотримання житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в частині своєчасного забезпечення постановки на квартирний облік по досягненню 16-річного віку.  Згідно з інформацією начальника служби у справах дітей міської ради Тетяни Лушнікової, за статистичними даними на території Олешківської територіальної громади проживає 5854 дітей віком до 18 років, з яких, за оперативними даними, 112 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей (30 чол. – діти-сироти, 82 – діти, позбавлені батьківського піклування).  Станом на 1 червня 2021 року кількість дітей під опікою та піклуванням становить 72 чол. (64,3 % від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування), 16 дітей – вихованці дитячих будинків сімейного типу, 2 – виховуються в прийомних сім’ях, які перебувають на обліку служби та проживають на території територіальної громади. Всього влаштовано в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які функціонують на території Херсонської області, 30 дітей з первинного обліку служби у справах дітей міської ради; 10 дітей (9,0 %) перебуває у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (7 дітей за станом здоров'я в інтернатних закладах; 3 – в ліцеях, училищах).  Як повідомила Тетяна Лушнікова, на території Олешківської територіальної громади діє 9 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 54 дитини та 7 прийомних сімей, в яких виховується 19 дітей. Сімейними формами виховання станом на 01 червня 2021 року охоплено 91,1 % дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби. Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей вказаної категорії станом на 1 червня 2021 року потребують зарахування на квартирний облік або на соціальний квартирний облік.


  Тетяна Гасаненко доручила старостам територіальної громади завершити вказаний процес до позачергового засідання виконавчого комітету міськради, яке відбудеться у липні.  Учасники коордради також розглянули питання своєчасного виявлення та обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень. З даного пункту порядку денного виступила начальник служби у справах дітей міської ради Тетяна Лушнікова, інспектор з ювенальної превенції райвідділення Нацполіції Наталя Макаричева та директор терцентру Руслан Солодовник.  Останнім третім пунктом було розглянуте питання дитячої смертності, в тому числі малюкової, а також співпраця зацікавлених служб з метою недопущення смерті немовлят і дітей старшого віку від нещасних випадків, травм, отруєнь, пневмоній, простудних захворювань та інших керованих причин. Під час виступу до попередніх ораторів долучилася головна медична сестра ЦПМСД Світлана Махрова.


  У результаті опрацювання нагальних питань виконавцям були оголошені рекомендації та доручення. Вони були схвалені членами коордради одноголосно під час голосування.  Читайте також:
  27.10.21 "УКРАЇНА В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ: ПОГЛЯД З XXI СТОЛІТТЯ": РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ СПИСОК ВИДАНЬ

  25.10.21 РОБОТА БІБЛІОТЕК ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

  22.10.21 Oформіть перший паспорт дитині по досягненні 14ти річного віку..

  22.10.21 Для агровиробників Олешківської територіальної громади проведуть онлайн-тренінг щодо протидії

  21.10.21 «ХРОНІКА ООС»: ВІРТУАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВИДАНЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ ПРО ВІЙНУ НА СХОДІ

  19.10.21 ЗГАДАЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

  15.10.21 НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

  13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

  13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

  12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Уперше в Олешках працювала координаційна рада у справах дітейУперше в Олешках працювала координаційна рада у справах дітей


Три нагальні питання розглянуті під час першого засідання координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті міської ради. Захід відбувся сьогодні у залі селекторного зв’язку під головуванням першого заступника міського голови Тетяни Гасаненко.Перший пункт порядку денного не випадково був винесений для опрацювання присутніми на самому початку наради, адже він перебуває на особистому контролі очільника громади Євгена Рищука. Ідеться про дотримання житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в частині своєчасного забезпечення постановки на квартирний облік по досягненню 16-річного віку.Згідно з інформацією начальника служби у справах дітей міської ради Тетяни Лушнікової, за статистичними даними на території Олешківської територіальної громади проживає 5854 дітей віком до 18 років, з яких, за оперативними даними, 112 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей (30 чол. – діти-сироти, 82 – діти, позбавлені батьківського піклування).Станом на 1 червня 2021 року кількість дітей під опікою та піклуванням становить 72 чол. (64,3 % від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування), 16 дітей – вихованці дитячих будинків сімейного типу, 2 – виховуються в прийомних сім’ях, які перебувають на обліку служби та проживають на території територіальної громади. Всього влаштовано в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які функціонують на території Херсонської області, 30 дітей з первинного обліку служби у справах дітей міської ради; 10 дітей (9,0 %) перебуває у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (7 дітей за станом здоров'я в інтернатних закладах; 3 – в ліцеях, училищах).Як повідомила Тетяна Лушнікова, на території Олешківської територіальної громади діє 9 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 54 дитини та 7 прийомних сімей, в яких виховується 19 дітей. Сімейними формами виховання станом на 01 червня 2021 року охоплено 91,1 % дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби. Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей вказаної категорії станом на 1 червня 2021 року потребують зарахування на квартирний облік або на соціальний квартирний облік.


Тетяна Гасаненко доручила старостам територіальної громади завершити вказаний процес до позачергового засідання виконавчого комітету міськради, яке відбудеться у липні.Учасники коордради також розглянули питання своєчасного виявлення та обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень. З даного пункту порядку денного виступила начальник служби у справах дітей міської ради Тетяна Лушнікова, інспектор з ювенальної превенції райвідділення Нацполіції Наталя Макаричева та директор терцентру Руслан Солодовник.Останнім третім пунктом було розглянуте питання дитячої смертності, в тому числі малюкової, а також співпраця зацікавлених служб з метою недопущення смерті немовлят і дітей старшого віку від нещасних випадків, травм, отруєнь, пневмоній, простудних захворювань та інших керованих причин. Під час виступу до попередніх ораторів долучилася головна медична сестра ЦПМСД Світлана Махрова.


У результаті опрацювання нагальних питань виконавцям були оголошені рекомендації та доручення. Вони були схвалені членами коордради одноголосно під час голосування.Читайте також:
27.10.21 "УКРАЇНА В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ: ПОГЛЯД З XXI СТОЛІТТЯ": РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ СПИСОК ВИДАНЬ

25.10.21 РОБОТА БІБЛІОТЕК ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

22.10.21 Oформіть перший паспорт дитині по досягненні 14ти річного віку..

22.10.21 Для агровиробників Олешківської територіальної громади проведуть онлайн-тренінг щодо протидії

21.10.21 «ХРОНІКА ООС»: ВІРТУАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВИДАНЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ ПРО ВІЙНУ НА СХОДІ

19.10.21 ЗГАДАЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

15.10.21 НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету