Шановні підприємці!

Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої  держави та, зокрема, Олешківської територіальної громади.

Щиро бажаємо успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

Міський голова                                                               Євген РИЩУК,

Виконавчий комітет Олешківської міської ради