Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Засідання координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті міської ради відбулося в ОлешкахЗасідання координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті міської ради відбулося в Олешках


Засідання координаційної ради у справах дітей привиконавчому комітеті міської ради відбулося в Олешках. Головувала на заході перший заступник міського голови Тетяна Гасаненко.


Присутні розглянули два питання порядку денного:


- Про співпрацю служби у справах дітей з сектором ювенальної превенції відділу превенції Херсонського районного управління поліції ГУНП України в Херсонській області, комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олешківської міської ради, інших суб’єктів соціальної роботи з питань проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», «Урок» з метою виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та організації профілактичної роботи щодо недопущення жорстокого поводження з дітьми, залучення їх до найгірших форм праці та запобігання всім формам насильства у сім’ї.


- Про взаємодію комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олешківської міської ради та служби у справах дітей щодо соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.


Під час голосування вказані рекомендації координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті Олешківської міської ради прийняті одноголосно.Читайте також:
23.09.21 Кількість лікарняних зростає

17.09.21 Цьогорічний приріст ПДФО складає понад 588 мільйонів гривень

17.09.21 Про терміни видачі готівкових коштів під звіт

17.09.21 Чи застосовується пільга до нерухомості, яка у виписці з ЄДР зазначена як місце здійснення

17.09.21 У податковій службі Херсонської області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

17.09.21 На Херсонщині викрили схему приховування від оподаткування 48 мільйонів гривень

16.09.21 Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

16.09.21 Міністерство цифрової трансформації України повідомляє! 

16.09.21 На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

14.09.21 Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень