Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Кількість лікарняних зростає                                       Кількість лікарняних зростає

 

Пандемія Covid -19 спричинила суттєве зростання кількості та тривалості лікарняних українських працівників, яке спостерігається досі. З початку року на оплату до Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області передали листки непрацездатності на суму 11457125,87 грн. 

З початку року 109 осіб знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування самоізоляції під медичним наглядом або перебували в спеціалізованих закладах охорони здоров’я в разі контакту з хворим на  Covid -19 з метою упередження поширення корона вірусної хвороби, в тому числі і медичні працівники.

З початку пандемії Олешківське відділення отримало 94  повідомлення про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на  Covid -19, з них 2 випадки смертельні. Розслідування завершено по 94 випадках, 40 з них визнано пов’язаним з виробництвом. Нагадаємо, зв'язок інфікування медика із виробництвом визначає комісія із розслідування, що створюється закладом охорони здоров’я (у випадку смерті, якщо його посада і місце роботи включені до переліків відповідно до постанови КМУ №1 від 05.01.2021), Держпраці  (у випадку смерті, якщо посада та/або місце роботи не включені до переліків) та роботодавцем (у інших випадках), висновок комісії залежить від висновків епідрозслідування МОЗ і діагнозу профпатолога.

Нагадаємо, гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на Covid -19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.Читайте також:
13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету

08.10.21 Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської

08.10.21 ІНСТРУКЦІЯ щодо забезпечення боротьби зі знешкодження мишоподібних гризунів на території

07.10.21 Оголошення про скликання XIX позачергової сесії Олешківської міської ради

07.10.21 Навчання з написання грантових проєктів відбулося в Олешківській громаді.

07.10.21 Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в