Квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Спеціалістами відділу комунального майна управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою виконавчого комітету Олешківської міської ради ведеться квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
З початку поточного року з заявами про взяття на квартирний облік при виконавчому комітеті Олешківської міської ради звернулися 18 громадян.
Рішенням Виконавчого комітету міської ради від 14 липня 2021 року № 276 «Про затвердження списку громадян, які перебувають на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Олешківської міської ради щодо поліпшення житлових умов» було затверджено загальний список громадян, які перебувають на квартирному обліку, список на позачергове та на першочергове отримання житла.
Разом з тим спеціалістами відділу комунального майна щороку проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.
Квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов