ПАМ'ЯТЬ – КАТЕГОРІЯ ВІЧНА

Знакову роль у становленні незалежності України відіграли наші земляки – учасники АТО на Сході України.

Нажаль,  не всі мужні захисники рідного краю повернулися з кривавих боїв.

Скупі біографічні відомості… А за ними людські життя, нездійснені мрії… Недолюбив, недобудував, не натішився життям, не відвів маленького сина в перший клас. Не…, не…, не… Але назавжди в наших серцях залишиться пам'ять про тих, хто вже ніколи не переступить поріг рідної домівки. Пам'ять про них – це наша біль і наша гордість за те, що мали честь жити з ними в одній країні.

На будівлях шкіл, де навчалися Герої XXI століття встановлено меморіальні дошки, і підростаюче покоління знає про подвиги наших земляків не з підручників історії. Разом з ними навчаються діти загиблих захисників Батьківщини, їх батьки, брати, сестри, дружини мешкають на сусідній вулиці, і першовересневий патріотичний урок присвячений подіям сьогодення.

Пам'ять – категорія вічна.

ПАМ'ЯТЬ – КАТЕГОРІЯ ВІЧНА

Бегіу Денис Олександрович