Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в стані припинення.

Ліквідація юридичної особи досить складний і тривалий процес, який вимагає чітких дій та поетапного плану. Саме тому керівництво Олешківської громади тримає на постійному контролі її проходження з метою запогіння порушення процедури.
В ході зустрічі голови ліквідкомісій доповіли про стан справ, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.
Слід зазначити, що припинення діяльності комунального закладу «Олешківська центральна районна бібліотека» Олешківської міської ради знаходиться на завершальному етапі. На сьогодні готується проєкт рішення про затвердження ліквідаційного балансу для винесення на чергове засідання сесії міської ради