Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови.Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови.
Крім надання правової допомоги структурним підрозділам, спеціалісти відділу здійснюють розробку нормативно-правових актів, приймають участь у підготовці та укладенні договорів (контрактів), проводять претензійну-позовну роботу, сприяють своєчасному вжиттю заходів за рішеннями судів, запити правоохоронних та інших органів.
За 9 місяців 2021 року спеціалістами відділу перевірено на відповідність чинному законодавству України 470 проектів рішень виконавчого комітету, 887 розпоряджень міського голови, з них 606 – з кадрових питань та 493 проектів рішень міської ради. Спеціалісти відділу готують процесуальні документи та приймають участь у судових засіданнях по судовим справам, яких налічується більше 50.
08 жовтня в Україні відзначають своє професійне свято всі юристи. З нагоди цього свята бажаємо, щоб Ваші професійні зусилля були винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод. Правильних професійних вам рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Невичерпної вам наснаги, нових творчих здобутків на благо громади та України!Читайте також:
13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету

08.10.21 Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської

08.10.21 ІНСТРУКЦІЯ щодо забезпечення боротьби зі знешкодження мишоподібних гризунів на території

07.10.21 Оголошення про скликання XIX позачергової сесії Олешківської міської ради

07.10.21 Навчання з написання грантових проєктів відбулося в Олешківській громаді.

07.10.21 Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в