Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Наповнення місцевого бюджетуВиконавчий комітет та структурні підрозділи міської ради при активній співпраці з Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі працює над наповненням бюджету Олешківської міської територіальної громади.

Основними пріоритетними напрямками роботи являється легалізація найманої праці, недопущення виплати заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня, робота з боржниками, розширення орендних відносин, в тому числі недопущення використання землі без правовстановлюючих документів.
Так, за 9 місяців 2021 року від платників податків до зведеного бюджету Олешківської міської територіальної громади надійшли кошти в сумі 120,4 млн. грн. податків і зборів.

Найбільшу питому вагу в доходах бюджету Олешківської міської територіальної громади займає податок на доходи фізичних осіб – 68,9 млн. грн, або 57,2% надходжень.
Крім того, суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження від оренди землі та земельного податку – 14,0 млн. грн (11,6%).

Не менше суттєвим джерелом наповнення місцевого бюджету являється єдиний податок. Його сплачують суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування. На 01 жовтня 2021 року ці надходження склали - 14,8 млн. грн (10,6%).

З початку року додатково отриманий фінансовий ресурс в сумі 22,5 млн. грн спрямовано на потреби бюджетних установ та на реалізацію заходів місцевих програм, а саме на соціальний захист населення, капітальний ремонт бюджетних установ, утримання та розвиток житлово комунального господарства, ремонт доріг, благоустрій населених пунктів та інші заходи соціально-культурної сфери.

З метою ефективного функціонування бюджетної сфери та розвитку територіальної громади Олешківська міська рада наголошує на важливості своєчасної сплати податкових платежів до місцевих бюджетів, закликає суб’єктів господарювання відповідально ставитися до своїх зобов’язань і працювати в межах законодавства, а найманих працівників – утриматися від сумнівного неофіційного заробітку без майбутнього.Читайте також:
13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету

08.10.21 Основним завданням відділу юридичного забезпечення є правовий супровід роботи Олешківської

08.10.21 ІНСТРУКЦІЯ щодо забезпечення боротьби зі знешкодження мишоподібних гризунів на території

07.10.21 Оголошення про скликання XIX позачергової сесії Олешківської міської ради

07.10.21 Навчання з написання грантових проєктів відбулося в Олешківській громаді.

07.10.21 Відбулася зустріч з головами ліквідаційних комісій комунальних закладів, які знаходяться в