Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff


Телефон гарячої лінії 2-19-44
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
гід дія

популярне
дія центри

НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ    14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України, адже українці святкують аж 4 свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, 79-ту річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва та День захисників і захисниць України.

Українцям здавна була притаманна особлива любов,шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Відомо, що свято Покрови було на Січі найвеличнішим. З часом свято отримало ще одну назву – Козацька Покрова. А в Україні з 1999 року 14 жовтня офіційно відзначають День козацтва. До речі, в 2021 році виповнюється 310 років з часу заснування Олешківської Січі - військової організації запорозьких козаків України, заснованої у 1711 році  в Олешках.

    День захисників і захисниць України ми також відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.

    У бібліотеках  Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Олешківської міської ради проведено ряд заходів присвячених Дню захисників і захисниць України, Дню українського козацтва, дню створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці, а саме: книжкова ілюстрована  виставка «Покрова – свята покровителька козацтва та воїнів України»,  фотовиставка «захисник Вітчизни – гордість народу», інформаційний перегляд «Олешківській Січі - 310 років з часу заснування»,  інформаційна викладка «14 жовтня – День захисників і захисниць України», виставка-вітання "З днем українського козацтва та Днем захисників та захисниць України", виставка-екскурс «Степ та воля – козацька доля», інформаційний стенд «Славтесь навіки, сини України», книжкова виставка «Козацькому роду нема переводу» та інші.НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ    У бібліотечних закладах пройшли презентації нових видань з історії  українського козацтва , про події сьогодення та долі  сучасних героїв - захисників України, а саме книги козацької тематики Оксани Зененко та  серія «Хроніка»  Ірини Вовк про війну на Донбасі.  З користувачами проведено інформаційні хвилини, бесіди, експрес – повідомлення.

У бібліотеках пройшли  відео-покази стрічок  про захисників і захисниць  України  різних періодів історії нашої держави.

Заходи відвідали учні шкіл та читачі бібліотек.


Читайте також:
06.12.21 До уваги суб’єктів господарювання!

06.12.21 Засідання Координаційної ради по розгляду проектів Бюджету участі

30.11.21 Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

29.11.21 Про скликання XXII чергової сесії VIII скликання

29.11.21 До бюджету Олешківської територіальної громади надійшло понад 133 мільйони гривень податків і

29.11.21 В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

29.11.21 Проходження медичних оглядів працівниками певних категорій – запорука зниження рівня

24.11.21 Щодо проведення регіонального діалогового форуму Херсонської області «Школа миру – простір

23.11.21 Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

22.11.21 До уваги громадян, які бажають отримати щеплення проти COVID-19!