Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff


Телефон гарячої лінії 2-19-44
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
гід дія

популярне
дія центри

До уваги громадян, які бажають отримати щеплення проти COVID-19!Комунальним некомерційним підприємством «Олешківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олешківської міської ради (далі – КНП «Олешківський ЦПМСД») організовано роботу 4 пунктів вакцинації: Олешківська (по суботах додатково філіал за адресою: м. Олешки, Житлоселище, 5), Козачелагерська, Раденська лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Пункти вакцинації працюють у вихідні та святкові дні. Графік роботи пунктів щеплення щоденно з 8:00 до 16:00 години.

Усі бажаючі громадяни мають можливість вакцинуватись за попереднім записом (тел. +380953897726), а також шляхом заповнення реєстраційної форми https://forms.gle/2A351vRGMPdsYvAg6. Працівники КНП «Олешківський ЦПМСД» зв’язуються із зареєстрованими особами для узгодження зручного часу й місця пункту щеплення.

На базі КНП «Олешківський ЦПМСД» створена мобільна бригада по проведенню вакцинації від COVID-19. Мобільні бригади вакцинують маломобільних громадян та організовані колективи із більше, ніж 50 людьми.

Медичні працівники КНП «Олешківський ЦПМСД» задіяні в роботі центру вакцинації на території ЗАТ «ТРЦ «Фабрика» (м. Херсон).

Проводиться вакцинація від COVID-19 вакцинами, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання:

- AstraZeneca, (Covishield, SKBio) індійського, корейського та італійського виробництва — це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 12 тижнів;

- CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів;

- Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день;

- Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною компанією Moderna. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби та рятує життя.Читайте також:
06.12.21 До уваги суб’єктів господарювання!

06.12.21 Засідання Координаційної ради по розгляду проектів Бюджету участі

30.11.21 Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

29.11.21 Про скликання XXII чергової сесії VIII скликання

29.11.21 До бюджету Олешківської територіальної громади надійшло понад 133 мільйони гривень податків і

29.11.21 В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

29.11.21 Проходження медичних оглядів працівниками певних категорій – запорука зниження рівня

24.11.21 Щодо проведення регіонального діалогового форуму Херсонської області «Школа миру – простір

23.11.21 Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

22.11.21 До уваги громадян, які бажають отримати щеплення проти COVID-19!