Мешканці Олешківської громади сплатили зі своїх доходів понад 85 мільйонів гривень ПДФО

Мешканці Олешківської громади сплатили зі своїх доходів

понад 85 мільйонів гривень ПДФО

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж 11 місяців 2021 року сума сплаченого до бюджету Олешківської міської територіальної громади податку на доходи фізичних осіб склала понад 85 млн гривень. Порівняно з минулорічним періодом цей показник зріс майже на 12 млн гривень.

ПДФО є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. У загальній структурі надходжень він впевнено тримає позицію лідера – близько 60% від загальної суми інших податків та зборів.

Більша частина податку на доходи фізичних осіб надходить до бюджету від оподаткування заробітної плати та інших трудових доходів громадян. Саме тому Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу роботодавців на дотримання вимог трудового законодавства, зокрема – офіційне оформлення працівників, своєчасну виплату заробітної плати, недопущення її виплати в «конвертах».

Офіційне працевлаштування з подальшою сплатою податків та єдиного внеску до бюджету гарантує пенсійне забезпечення, оплату листів непрацездатності, оплачувану відпустку, у тому числі по догляду за дитиною, допомогу по безробіттю, сприяє забезпеченню стабільності та економічного розвитку територіальної громади.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі