Відбулося чергове засідання «круглого столу»

21.02.2022 року під головуванням першого заступника міського голови Олешківської ОТГ Тетяни ГАСАНЕНКО, за участю Олешківської державної податкової інспекції головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та М.Севастополі та старост округів Олешківської ОТГ, відбулося чергове засідання «круглого столу», на якому розглянуто наступні питання:

- декларування доходів громадян за 2021 рік ;
- визначення мінімального податкового зобов’язання, згідно змін до ПКУ;
- відповідність даних державного реєстру речових прав з даними реєстру платників податків та публічної кадастрової карти.

За результатами засідання доведено завдання щодо проведення звіряння даних державного реєстру речових прав з даними реєстру платників податків та роз’яснення платникам податків змін до ПКУ прийнятий ВРУ 30.11.2021 року.