Оголошення про проведення громадських слухань

ОГОЛОШЕННЯ

Громадські слухання з обговорення проекту міського бюджету та програм соціально-економічного розвитку на 2019 рік відбудуться 17 грудня 2018 р. о 17год.15 хв. в сесійній залі Олешківської міської ради (м. Олешки, вул. Гвардійська, 29).

Ініціатор громадських слухань – міський голова Воронов Д.М.

З проектом міського бюджету на 2019 рік можна ознайомитися на сайті Олешківської міської ради за посиланням: https://oleshki-rada.gov.ua.

До участі у громадських слуханнях запрошуються народні депутати та депутати міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, фахівці з питань державних фінансів, експерти, представники трудових колективів та громадськості, засобів масової інформації, мешканці міста Олешки, села Саги, селища Пойма. Для реєстрації учасник громадських слухань пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу. Право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні громадяни, які зареєстровані у вищевказаних населених пунктах.

Усі пропозиції, підтримані учасниками громадських слухань, виносяться на розгляд міської ради під час затвердження міського бюджету та програм соціально-економічного розвитку.