Повідомлення про перенесення громадських слухань

06 серпня 2020 р. о 17 год. 00 хв. у сесійній залі Олешківської міської ради (м. Олешки, вул. Гвардійська, 29) відбудуться громадські обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовленого спільною робочою групою з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, що були перенесені у зв’язку з продовженням карантину відповідно до розпорядження міського голови № 122/02-03 від 22.06.2020 р. «Про перенесення проведення громадського обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» . Початок реєстрації учасників обговорень 06.08.2020р. о 16 год. 45хв.

Організатор проведення громадських обговорень - Виконавчий комітет Олешківської міської ради. Поштова адреса організатора - м. Олешки, вул. Гвардійська, 30, тел. (05542) 2-19-44, адреса електронної пошти: [email protected].

До участі у громадських обговореннях запрошуються члени територіальних громад м. Олешки, села Саги, селища Пойма, народні депутати та депутати міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, представники трудових колективів та громадськості, засобів масової інформації. Для реєстрації учаснику громадських обговорень необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу.

У разі продовження карантину, встановленого Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 р. № 392, можливе перенесення громадських обговорень на іншу дату.