Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта          Проект рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги» підготовлено  з метою забезпечення сталого надання ритуальних послуг за встановленим мінімальним переліком та додаткових ритуальних послуг на території Олешківської міської ради.

         Розробник проекту регуляторного акту: відділ з питань забезпечення життєдіяльності міста виконавчого комітету Олешківської міської ради.

         Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено в друкованих засобах масової інформації газеті «Вісник Олешшя» та на офіційному сайті Олешківської міської ради в мережі Інтернет https://oleshki-rada.gov.ua

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за адресою:

         Виконавчий комітет Олешківської міської ради: 75100, м. Олешки, вул. Гвардійська,30, тел. 2-28-62, електронна адреса info@oleshki-rada.gov.ua

         Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

         Згідно Закону України «Про звернення громадян» фізичні та юридичні особи, їх об’єднання надають  зауваження та пропозиції в електронній чи письмовій формі, виходячи з вимог чинного законодавства.Читайте також:
06.08.20 Повідомлення про скликання 63-ої позачергової сесії Олешківської міської ради

06.08.20 До уваги олешківців!

06.08.20 Ваш захист - фіскальний чек!

05.08.20 Легальна робота – це належно оформлені трудові відносини

05.08.20 Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області - інформує

05.08.20  Легальні доходи — основа стабільного майбутнього 

04.08.20 МОЗ України - адаптивний карантин

03.08.20 Футбольний сезон в Олешках відкрито!

31.07.20 Спортивно-технічний центр «Чемпіон»

31.07.20 До уваги мешканців багатоквартирних будинків