ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- спеціаліста І категорії юридичного відділу виконавчого комітету Олешківської міської ради;

- спеціаліста І категорії відділу з питань забезпечення життєдіяльності міста виконавчого комітету Олешківської міської ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста – на посади спеціаліста І категорії; спеціаліста, магістра – на посади начальника відділу; вільно володіють державною мовою; вміють працювати на персональному комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (електронна декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання   фінансового характеру за минулий рік за встановленою формою, заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП) або BankID, одного з банків, який підтримує відповідну функцію, розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), за адресою www.nazk.gov.ua)

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідкова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 75100 Херсонська область м.Олешки, вул.Гвардійська, 30 або телефоном (05542) 2 11 94.