Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff


Повідомлення про оприлюднення проету регуляторного актуПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення на території Олешківської міської ради Херсонської області».

Даний проект рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення на території Олешківської міської ради Херсонської області» розроблений з метою захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд, запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств, гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів, гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище, гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб та здійснення регулювання відносин між ТОВ “ВОДОКАНАЛ+” та відповідними суб’єктами господарювання, які є споживачами послуг з водовідведення.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений на сайті http://www.oleshki-rada.gov.ua/ в розділі "Регуляторна діяльність".

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються відділом з питань забезпечення життєдіяльності міста виконавчого комітету Олешківської міської ради в письмовому вигляді за адресою: 75100, вул. Гвардійська, 30 м. Олешки Херсонської області, або в електронному вигляді за адресою: info@oleshki-rada.gov.ua протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта. Тел. (05542) 2-28-62Читайте також:
24.11.21 Щодо проведення регіонального діалогового форуму Херсонської області «Школа миру – простір

23.11.21 Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

22.11.21 До уваги громадян, які бажають отримати щеплення проти COVID-19!

21.11.21 День Гідності та Свободи – це не просто чергова дата в українському календарі

19.11.21 ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

19.11.21 Програма «ВЛАСНИЙ ДІМ» доступність, прозорість, надійність

18.11.21 УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОЛЕШКІВСЬКОЇ

18.11.21 Відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

18.11.21 ОГОЛОШЕНО НАБІР НА СЛУЖБУ В НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ

12.11.21 Інформація для населення щодо проведення комплексної перевірки територіальної системи