Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Повідомлення «Про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради "Про затвердження розрахунку розміру пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою»Повідомлення
«Про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради "Про затвердження розрахунку розміру пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою»

 
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 (зі змінами), які визначають правові та організаційні заходи реалізації регуляторного акту, враховуючи Закон України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет Олешківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради "Про затвердження розрахунку розміру пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою" та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Основним завданням даного регуляторного акта є визначення розміру пайової участі власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Олешки, залучення додаткових коштів на утримання об’єктів благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності, як громадян так і суб’єктів господарювання, покращення санітарного стану та мікроклімату міста врегулювання правовідносин між суб’єктами на яких розповсюджується дія регуляторного акта та органом місцевого самоврядування.

Також, цілями регуляторного акта є:

- підвищення прозорості дій органів місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов’язаних із визначенням розміру сплати пайової участі власниками тимчасових споруд в утриманні об'єктів благоустрою;

- встановлення єдиного підходу для визначення обсягів пайової участі
в утриманні об’єктів благоустрою, збереження об’єктів та елементів благоустрою, утримання територій в належному санітарному стані

- визначення чіткого механізму для обрахунку розміру пайової участі
в  утриманні об'єктів благоустрою;

- залучення додаткових коштів на утримання об'єктів благоустрою;

- врегулювання правовідносин між суб'єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта, та органом місцевого самоврядування, створення умов для реалізації прав суб'єктами у цій сфері.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі інтернет на офіційному вебсайті Олешківської міської ради та її виконавчих органів: https://oleshki-rada.gov.ua також за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 30, тел. (05542) 2 24 67, з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер та з 8.00 до 15.45 у п'ятницю.

Пропозиції та зауваження приймаються з 30 квітня до 11 червня 2021 року у друкованому вигляді за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 30, тел. (05542) 2 24 67, з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер та з 8.00 до 15.45
у п'ятницю.

 Читайте також:
27.10.21 "УКРАЇНА В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ: ПОГЛЯД З XXI СТОЛІТТЯ": РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ СПИСОК ВИДАНЬ

25.10.21 РОБОТА БІБЛІОТЕК ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

22.10.21 Oформіть перший паспорт дитині по досягненні 14ти річного віку..

22.10.21 Для агровиробників Олешківської територіальної громади проведуть онлайн-тренінг щодо протидії

21.10.21 «ХРОНІКА ООС»: ВІРТУАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВИДАНЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ ПРО ВІЙНУ НА СХОДІ

19.10.21 ЗГАДАЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

15.10.21 НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету