Рішення Першої сесії міської ради VII скликання "Про звільнення секретаря Цюрупинської міської ради Філіпової С.Б."

ЦЮРУПИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

Першої сесії міської ради VII скликання

від 24.11.2015 р.

м. Цюрупинськ

Прозвільнення секретаря

Цюрупинської міської ради Філіпової С.Б.

Відповідно до ч.1 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п.5 ст.41 та ст.44 Кодексу законів про працю України, сесія Цюрупинської міської ради:

ВИРІШИЛА:

1.Звільнити Філіпову Світлану Борисівну, секретаря Цюрупинської міської ради у зв’язку з закінчення строку дії повноважень Цюрупинської міської ради VI скликання відповідно до ч.1 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з 24 листопада 2015 року.

2.Відділу фінансів та бухгалтерського обліку (Зібницька О.С.) провести розрахунок з Філіповою С.Б. згідно чинного законодавства та виплатити компенсацію за невикористану частину щорічної основної відпустки у кількості 10 календарних днів та невикористану додаткову відпустку у кількості 5 календарних днів.

3.Зберегти середню заробітну плату за Філіповою С.Б. протягом шести місяців і разі відсутності попередньої або рівноцінної роботи, виплати проводити з місцевого бюджету.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на Зібницьку О.С., начальника відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

Міський голова В.Н.Воронов

ПОГОДЖЕНО: