Рішення Першої сесії міської ради VII скликання "Про затвердження першого заступника міського голови Литвакова А.В."

ЦЮРУПИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

першої сесії міської ради VII скликання

від 30.11.2015 р.

м. Цюрупинськ

Прозатвердження першого заступника

міського голови Литвакова А.В.

Розглянувши заяву Литвакова А.В. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», керуючись ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Законом України «Про державну службу», ст.26, 42, 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Цюрупинської міської ради:

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити першим заступником міського голови виконавчого комітету Цюрупинської міської ради Литвакова Андрія Володимировича 30 листопада 2015 року.

2.Литвакову А.В. скласти Присягу посадової особи місцевого самоврядування.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради.

Міський голова Д.М.Воронов

ПОГОДЖЕНО: