Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

День захисту дітей на центральній набережній у Олешках1 червня в день захисту дітей на центральній набережній міста вперше відбулися міжрайонні спортивні змагання серед дошкільнят. Організували й провели змагання Цюрупинська міська рада та районний відділ освіти.

 

Розпочались змагання з показового виступу дошкільнят, представлення капітанами команд та проголошення девізів. У витривалості та швидкості змагалися дошкільнята команд ДНЗ №2 Цюрупинської міської ради "Світлячок", ДНЗ Голопристанської міської ради «Капітошка», ДНЗ Виноградовської сільської ради «Барвінок», ДНЗ Добропільської сільської ради «Козачата», ДНЗ Раденської сільської ради «Чемпіони» та ДНЗ Бехтерської сільської ради «Дружба».

 

 

Всі шість команди складалися з 10 учасників. Спортивно - ігрова програма налічувала 4 естафети та конкурс капітанів, в яких маленькі учасники показували свої здібності, а їх вболівальники активно підтримували бурхливими оплесками. Усі учасники та присутні отримали чимало позитивних емоцій. Наприкінці заходу журі оголосило переможців, а учасники отримали призи від міського голови Дмитра Воронова.


Основною метою таких змагань є залучення дітей до фізичної культури та спорту,а також покращення їх фізичного стану за допомогою спеціальних вправ та рухової активності, адже рух - це життя, а діти - наше майбутнє!

 

 Читайте також:
09.07.20 Юрій Гусєв провів відкриту нараду в Олешках

09.07.20 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

09.07.20 Повідомлення про скликання 62-ої чергової сесії Олешківської міської ради

09.07.20 Оголошення

07.07.20 В Олешках відбулась інформаційна зустріч з представниками Херсонського регіонального

06.07.20 В Олешках краса знову рятує світ

03.07.20 Олешківська Нацполіція відзначає п’яту річницю

03.07.20 Продовжується боротьба із поширення коронавірусної інфекції

02.07.20 Увага! Попередження!

02.07.20 Розвиток інституту Пробації в Україні